Проекты, реализованные научным парком

 

 

Проект Наукового парку «Сайт «1000 причин любити Харківський регіон»

виконано згідно Договору про партнерство щодо реалізації проекту №01/02-14 від 03.02.2014 р. між НП РЕІ та комунальним підприємством «Індустріальний парк «Рогань» та розміщено на сайті - http://kharkiv1000.com. Продовжується наповнення сайту.

 

Сайт "1000 причин любити Харківський регіон" представлятиме собою структурований каталог природних і рукотворних пам'яток, які мотивують користувача "полюбити" Харківський регіон. У каталог входитимуть культурні, туристичні, розважальні, комерційні, природні об'єкти, архітектурні споруди та пр.

Мета: Надати можливість користувачам познайомитися з визначними пам'ятками міста Харкова та Харківської області, а рекламодавцям - за рахунок високого рейтингу ресурсу, вигідно розмістити інформацію про свою компанію.

Візьміть участь у рейтингу, а також не забудьте додати свою причину, гідну зайняти місце серед кращих! Про Харків повинен дізнатися увесь світ!

Проект наукового парку «Створення геоінформаційної системи моніторингу впливу проектів розвідки та видобутку вуглеводнів на соціально-економічний розвиток місцевих громад Харківської області»
(ГІСМВВ)

Проект виконано згідно з Договором № PS0074 від 26.08.2014 р. між НП РЕІ ХНУРЕ та представництвом компанії «Шелл Експлорейшн енд Продакшн Юкрейн Інвестментс (IV) Б.В.» в Україні ТОВ «Британська Рада (Україна)» і розміщено на сайті - http://www.gasmonitoring.org.ua.

Метою проекту є створення геоінформаційної системи відстеження впливу проектів розвідки та видобутку вуглеводнів на розвиток місцевих громад Харківської області. Система дозволить відображати на карті зібрану та оброблену інформацію щодо певних параметрів проведення розвідки та видобутку вуглеводнів, а саме екологічні показники, дані про стан ринку праці на території ведення робіт, обсяги пов’язаних надходжень до бюджету та інші соціально-економічні показники на рівні окремих громад і всієї Харківської області.

В рамках цього проекту організовано і проведено 27 круглих столів в кожному районі Харківської області та проведено 16.12.2014р. в Харківської обласної ради підсумковий круглий стіл про завершення виконання проекту зі створенням ГІСМВВ за участю заступника Генерального директора компанії SHELL в Україні Андреаса Борка.

Зараз проводиться супровід ГІСМВВ, у тому числі наповнення бази даних геоінформаційної системи цільовими показниками за кожен квартал та за рік.

Проект наукового парку «Геоінформаційна система моніторингу використання регіональних ресурсів та інформаційно-аналітичного супроводу управлінських рішень» (ГІСМР)

Проект виконано і впроваджено для Харківської обласної ради згідно Договору №07/09-14 від 08.09.2014 р. на виконання робіт між НП РЕІ та комунальним підприємством Харківської обласної ради «Індустріальний парк «Рогань» на підставі Рішення загальних зборів уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації ОМС Харківської області від 10.04.2014р. і розміщено на сайті - http://www.gismr.com.ua

Призначення цієї геоінформаційної системи:

 • формування аналітичних оцінок і прогнозів на основі об'єктивної інформації про наявні ресурси та результати їх використання, що забезпечить зростання ефективності прийнятих управлінських рішень;
 • прозорість в обґрунтуванні прийнятих управлінських рішень, що може стати одним з варіантів боротьби з корупцією;
 • можливість підприємцям адекватно оцінювати рівень конкуренції і очікуваних доходів у різних сферах бізнесу і приймати ефективні рішення щодо створення нових підприємств;
 • інформаційні основи для розвитку взаємодії бізнесу та суспільства.

Завдання та функції ГІСМР.

Завдання ГІСМР є:

 • формування бази даних про діяльність, майновий стан, ефективність функціонування Суб’єктів;
 • забезпечення можливості всебічного аналізу інформації;
 • збереження даних в електронному вигляді.

Функції ГІСМР:

 • збір, накопичення, регуляторна актуалізація інформації про Суб’єктів, показники їх роботи;
 • облік орендних та інших господарських операцій щодо майна Суб’єктів;
 • узагальнення зазначеної інформації та підготовка аналітичних звітів для Учасників;
 • постійний інформаційний зв'язок між Учасниками під час експлуатації Системи;
 • надання Користувачам консультативно-методичних послуг.

Зараз проводиться супровід та розробка 2 версії ГІСМР, а також наповнення бази даних і вхідних документів.

January 2018 February 2018 March 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Партнёры:

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com